Model Infinity je špičkový německý airbrush potažený vrstvou chromu. Díky tefleonovým těsněním je odolný vůči rozpouštědlům. Jedná o typický gravitační airbrush, dvoufunkční, originálně vybavený 0,15 mm tryskou, vhodný pro super přesné lakování modelářskými barvami s jemným pigmentem. Při použití pro lakování „větších“ povrchů stojí za to vybavit airbrush tryskou 0,4 mm.

Tryska v tomto aerografu není přišroubována, což činí demontáž a čištění aerografu mnohem jednodušší ve srovnání s mnoha jinými aerografy na trhu. Tryska je umístěna v krytu, který pak přišroubujete k tělu airbrush prsty bez použití jakéhokoliv nářadí. Aerograf má teflonové těsnění trysky, jehly a zásobník.

Zásobník na barvu o objemu 2 ml našroubujete snadno do airbrushe. Stisknutím spouště aerografu otevřeme přívod vzduchu, zatímco tahem spouště dozadu dávkujeme barvu. Čím silněji stiskneme spoušť, tím více barvy podáváme, a tím získáme hustší vrstvu. Aerografy Infinity mají nastavení zdvihu jehly pro uzamčení nastavené velikosti bodu.

Na rukojeti je vyryta stupnice pro snadné nastavení požadované polohy. Regulátor je navíc vybaven funkcí QuickFix pro bleskurychlou změnu polohy zámku mezi dvěma polohami. To umožňuje např. „vyfouknout“ přitisknutý airbrush během malování a vrátit ke stejnému nastavení.

CENA: 4.787 CZK

  • velikost trysky součástí balení: 0,15 mm
  • objem zásobníku na barvu: 2 ml
  • průměr vstupu vzduchu: 1/8 palce
  • dodávaný nástavec pro rychlospojku H&S
  • airbrush je v plastové uzavíratelné krabičce
  • Katalogové číslo výrobce: 126533